Wynagrodzenia respondentów
usługa back office

Kompleksowa obsługa: przejęcie korespondencji, pozyskanie niezbędnych danych, wypłaty wynagrodzeń, rozliczenia z urzędami

Jednorazowa usługa

Zapewniamy szybką wycenę, transparentny proces rozliczenia i raportowania, kompleksową i profesjonalną obsługę rozliczeń oraz korespondencji z respondentami.

Usługi abonamentowe

Przy stałej współpracy proponujemy abonament zależny od liczby realizowanych rozliczeń. To sprawdzone rozwiązanie, elastyczne i dostosowane do Twojego obciążenia projektami.

Zakres usługi

Pełna obsługa wynagrodzeń respondentów

Pozyskanie danych osobowych

Pozyskamy komplet danych osobowych potrzebnych do realizacji umowy zlecenia. Podpiszemy także niezbędne zgodny na przetwarzanie danych osobowych związanych z wypłatą wynagrodzenia.

Indywidualne wyliczenie umowy zlecenia

Nasz dział księgowości obliczy indywidualnie umowę każdego respondenta. Na podstawie tych wyliczeń w dalszej kolejności zostaną opłacone składki oraz podatki .

Podpisanie umowy zlecenia

Z każdym respondentem podpiszemy umowę zlecenia. Rozwiążemy także problemy tam, gdzie podpisanie takiej umowy będzie niemożliwe. Otrzymasz od nas dokładny raport. Na życzenie będziemy informowali o procesie rozliczenia na bieżąco.

Rejestracja i wyrejestrowanie w ZUS

W ustawowych terminach każdy respondent zostanie zarejestrowany w ZUS oraz wyrejestrowany. Cały proces nie będzie angażował Twoich respondentów i jest po naszej stronie.

Rozliczenie z urzędem skarbowym

Od każdej umowy odprowadzimy wymagany podatek. Możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrealizowane zgodnie z prawem.

Obsługa deklaracji PIT-11

Wszystkim respondentom, których wynagrodzenie przekroczy 200 zł brutto w ustawowym terminie wyślemy PIT-11

Zleć nam obsługę wynagrodzeń Twoich respondentów