Rekrutacja respondentów

Nasz proces rekrutacji

Przygotowanie projektu

Identyfikacja potrzeb

Automatyzacja

Precyzja i standaryzacja realizacji

Reakcja i wsparcie

Zaufanie i wizerunek

Na co zwracamy szczególną uwagę

Jako firma wspierająca Twój proces realizacji mamy pełną świadomość, że w oczach respondentów reprezentujemy Twoją organizację. Dlatego dopracowujemy wszystkie szczegóły, analizujemy zagrożenia i ustalamy standardy indywidualnie dla każdego zlecenia.

Zapytanie ofertowe

Aby zapewnić Ci precyzyjną rekrutację, dotrzymanie terminu i optymalną wycenę potrzebujemy szczegółowego zapytania. Ponieważ zawodowo ułatwiamy życie naszym Klientom przygotowaliśmy formularz zawierający wszystkie kluczowe pytania, które pomogą nam lepiej zrozumieć Twoje potrzeby.

Zrozumienie potrzeb to skuteczność rekrutacji.

Wycena projektu

W wycenie przedstawiamy szczegółowy rozkład kosztów rekrutacji. Niektóre elementy są otwarte do negocjacji, lecz nie wszystkie. Zawsze optymalizujemy koszty, jednak nigdy nie idziemy na kompromis w kwestii jakości, która jest dla nas priorytetem i której oczekujesz od naszej firmy.

Czytelna wycena dostarczona w krótkim czasie

Dopięcie szczegółów

Po etapie wyceny będziemy niemal gotowi do rozpoczęcia realizacji Twojego projektu. Ostatni krok to drobne ustalenia formalne. Gdy wszystko zostanie doprecyzowane, przystąpimy do pracy. Zapewniamy ciągłą wymianę informacji, abyś był na bieżąco z postępami w realizacji projektu.

W szczegółach kryje się sukces projektu

Reakcja i wsparcie

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów, natychmiast interweniujemy, w razie konieczności organizując dodatkowe sesje rekrutacyjne. Ponadto, jesteśmy zawsze gotowi do udzielenia pomocy respondentom, zarówno w kwestiach technicznych, jak i logistycznych.

Zapraszamy do współpracy