Rekrutacja respondentów

Jakie dane osobowe przetwarzamy

Jesteśmy agencją realizacyjną, która świadczy usługi rekrutacji uczestników badań marketingowych oraz obsługuje wypłatę gratyfikacji za udział w tych badaniach.

Dysponujemy minimalnym zakresem danych osobowych. Takim, który pozwoli nam się z Państwem skontaktować. Najczęściej jest to imię i telefon.

Dane zostały nam udostępnione na podstawie udzielonej przez Państwa zgody naszemu Klientowi w zakresie przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych.

Podstawowe dane kontaktowe takie jak: imię i telefon otrzymujemy od naszych Zleceniodawców na podstawie odpowiedniej umowy powierzenia danych osobowych. Zgodę na przetwarzanie tych danych w celach marketingowych nasi Klienci pozyskali bezpośrednio od Państwa.
W każdej chwili mogą Państwo zweryfikować ten fakt korzystając z naszego formularza kontaktowego

Wiarygodność każdego projektu, który realizujemy dla naszych Klientów możesz potwierdzić w dowolnej chwili i na każdym etapie.
W jaki sposób możesz to zrobić?

Zgłosić nam potrzebę potwierdzenia autentyczności badania. Powiadomimy o tym opiekuna projektu po stronie Klienta, który napisze do Ciebie maila ze służbowego adresu.

Możesz samodzielnie zadzwonić na infolinię firmy (zawsze mówimy w imieniu jakiej firmy prowadzimy rekrutację) i potwierdzić wiarygodność naszej pracy.

Najczęściej jest to wynagrodzenie finansowe przelewane na Państwa konto bankowe. Wynagrodzenia są różne, od 100 do 500 zł. Najczęściej jest to uzależnione od czasu jaki Państwo poświęcą naszemu Klientowi. Podczas rekrutacji (przed umówieniem spotkania) zawsze informujemy dokładnie jaka kwota zostanie Państwo wypłacona po spotkaniu i na jakich zasadach.